INFOLINIA : 606 222 220

e-mail : artfoll@artfoll.pl

Profesjonalne folie reklamowe - Artfoll Warszawa

Folie reklamowe

Folie reklamowe to efektowny, trwały oraz zauważalny dla odbiorców nośnik informacji komercyjnych. Spośród innych metod promocji wyróżnia się swoją ekonomicznością – to stosunkowo niska cena za gwarancję skuteczności. Folie reklamowe łączą w sobie funkcję użytkową z niezwykłą estetyką: zapewniają komfort, intymność oraz zabezpieczają przed szkodliwymi promieniami UV. Posiadamy możliwości wykonywania oraz instalowania dowolnych form metodą platerowania na wybranych foliach matowych wg projektów dostarczonych przez klienta. Folia to trwały oraz zapewniający wysoką jakość drukowania materiał nośny dla reklam graficznych. Stosowane są nie tylko na witrynach, ale też na samochodach czy karoseriach.

Montaż folii reklamowych

Dodatkowo, posiadamy niezbędny sprzęt oraz zasoby pozwalające na wydruk oraz montaż folii reklamowych w pełnej gamie kolorystycznej, w formie grafik na witryny oraz inne powierzchnie płaskie. Gwarantujemy taki wydruk, który sprawdzi się w różnych warunkach atmosferycznych i na długi czas pozostanie jak nowy.

Realizacja

Podstawowe cechy usługi:

  • występują jako elementy w wycenie ploterem lub jako druk wielokolorowy na folii,
  • usługa wraz z platerowaniem lub drukiem na podstawie materiałów klienta,
  • folie są skutecznym sposobem promocji firmy, pełniąc funkcję użytkową i estetyczną jednocześnie,
  • wysokiej jakości wydruk sprawdza się w różnych warunkach atmosferycznych (jest odporny na wilgoć, promieniowanie UV oraz zmiany temperatury).