INFOLINIA : 606 222 220

e-mail : artfoll@artfoll.pl

Profesjonalny montaż folii okiennych

Folie okienne - Warszawa

Oklejanie szyb ma na celu podwyższenie ich wytrzymałości oraz nadanie lepszych cech użytkowych. W zaadaptowanych pomieszczeniach folia okienna montowana jest bez zakłócania warunków pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby zachować czystość i porządek w trakcie wykonywana instalacji folii każdego rodzaju. W ofercie posiadamy wybór transparentnych folii antywłamaniowych, charakteryzujących się wysoką estetyką folii dekoracyjnych lub bardzo popularnych – przeciwsłonecznych. Folie okienne montujemy także w miejscach trudnodostępnych oraz na wysokościach w budynkach na terenie Warszawy. Posiadamy wysoko wykwalifikowany zespół posiadający niezbędne pozwolenia na wykonywanie tego typu usług. Oferujemy klientom z Warszawy i okolic usługę instalacji folii okiennych.

Ocena warunków wyklejania folii okiennych

Nasza oferta jest skierowana dla osób o rozmaitych potrzebach. Folie antywłamaniowe chronią przed odłamkami szkła, dekoracyjne zapewniają dyskrecję i przepuszczają światło dzienne, a przeciwsłoneczne obniżają temperaturę w pomieszczeniu. Aby usprawnić proces wyceny na folie okienne, przy składaniu zapytania prosimy o przygotowanie podstawowych danych odnośnie wymiarów oraz liczby szyb (lub innych powierzchni). Jest to szczególnie istotne w odniesieniu do dużych obiektów, które funkcjonują na terenie miasta Warszawa.

Jeżeli mają Państwo wątpliwości co do możliwości technicznych zainstalowania danych folii lub potrzebują porad związanych z ich instalacją, prosimy o kontakt z infolinią. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, jesteśmy w stanie wykonać wizję lokalną w obiekcie na terenie miasta Warszawa oraz przeprowadzić audyt, aby folie okienne zainstalować w sposób optymalny. Nasz pracownik na miejscu dokona rozpoznania warunków przeprowadzenia sprawnego oklejania, któremu zostaną poddane szyby.
Wykwalifikowany pracownik na miejscu dokona rozpoznania i określi, w jaki sposób wybrać i zainstalować wybrane folie okienne, wśród których wymienić można: antywłamaniowe, przeciwsłoneczne oraz dekoracyjne.

Współpraca z architektami

Do współpracy zapraszamy biura architektoniczne oraz projektantów wnętrz z miasta Warszawa oraz z całej Polski, które uwzględniają w projektach folie okienne różnego typu. Gwarantujemy pomoc zarówno wtedy, gdy potrzebne są profesjonalne folie antywłamaniowe, jak i wtedy, gdy klientów interesują folie dekoracyjne bądź przeciwsłoneczne. Zainteresowanym służymy doradztwem technicznym oraz pomagamy w doborze odpowiednich rozwiązań. Projektanci oraz architekci objęci są przez nas atrakcyjnym programem lojalnościowym. Zapraszamy do współpracy klientów z miasta Warszawa oraz innych miast kraju, których interesuje oklejanie okien foliami.

Folie dekoracyne i matowe

Oferta firmy Artfoll Warszawa to funkcjonalne folie matowe. Te folie dekoracyjne charakteryzują się szeroką paletą wzorów, które będą pasować do budynków różnego typu. To prosty sposób na utrzymanie czystości pomieszczenia i zapewnienie dyskrecji.

Folie ochronne i antywłamaniowe

Folie ochronne znajdujące się w ofercie Artfoll Warszawa stanowią barierę przed włamaniem, zapewniają ochronę przez odłamkami szkła i zatrzymują promieniowanie UV. Jeśli interesują Cię wysokiej jakości folie antywłamaniowe, sprawdź szczegółową ofertę.

Folie przeciwsłoneczne – termoizolacyjne

Artfoll Warszawa to najlepsze folie termoizolacyjne, dzięki którym możliwe jest nie tylko obniżenie temperatur w pomieszczeniu, ale także znaczna redukcja szkodliwych promieni UV. Sprawdź, co jeszcze zapewnią Ci funkcjonalne folie przeciwsłoneczne.